У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Буклевське
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Буклевське:

Актуальний розклад електричок по станції Буклевське містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Буклевське з такими станціями і населеними пунктами як Ворожба-Пас., Люботин, Боромля, Харків-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 15 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Газове, Ріпки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Буклевське відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Люботин - Боромля, Ворожба-Пас. - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Буклевське відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
7009 Харків Ворожба 08.57 1 хв  08.58 Курсує щоденно - переглянути
6262 Боромля Люботин 08.59 1 хв  09.00 Курсує щоденно - переглянути
6261 Люботин Боромля 15.25 1 хв  15.26 Курсує щоденно - переглянути
7010* Ворожба Харків 17.14 1 хв  17.15 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Буклевське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Буклевське