У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Букине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Букине:

Актуальний розклад електричок по станції Букине містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Букине з такими станціями і населеними пунктами як Ізюм, Фенольна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 08 хв до пункту призначення Фенольна. Найближчі станції та зупинні пункти Святогірськ, Ізюм, Підгірки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Букине відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Фенольна - Ізюм, Ізюм - Фенольна, Краматорськ - Ізюм. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Букине відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6002 Фенольна Ізюм 09.55 1 хв  09.56 Курсує щоденно - переглянути
6003 Ізюм Фенольна 10.47 1 хв  10.48 Курсує щоденно - переглянути
6236 Краматорськ Ізюм 12.40 1 хв  12.41 Курсує щоденно - переглянути
6249 Ізюм Фенольна 16.07 1 хв  16.08 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Букине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Букине