У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бурбулатівська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бурбулатівська:

Актуальний розклад електричок по станції Бурбулатівська містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бурбулатівська з такими станціями і населеними пунктами як Слов'янськ, Лозова, Краматорськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 39 хв до пункту призначення Лозова. Найближчі станції та зупинні пункти 950 Км, Дубове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бурбулатівська відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Слов'янськ - Лозова, Лозова - Краматорськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бурбулатівська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6805 Лозова Слов'янськ 06.59 1 хв  07.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6802 Краматорськ Лозова 11.00 1 хв  11.01 Курсує щоденно - переглянути
6803 Лозова Краматорськ 13.21 1 хв  13.22 Курсує щоденно - переглянути
6806 Слов'янськ Лозова 17.38 1 хв  17.39 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бурбулатівська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бурбулатівська