З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Челюскін
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Челюскін:

Актуальний розклад електричок по станції Челюскін містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Челюскін з такими станціями і населеними пунктами як Пологи, Запоріжжя-2. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 08 хв до пункту призначення Запоріжжя-2. Найближчі станції та зупинні пункти Новокарлівка, Коагулянт. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Челюскін відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Запоріжжя-2 - Пологи, Пологи - Запоріжжя-2. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Челюскін відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6852 Запоріжжя Пологи 00.25 2 хв  00.27 Курсує щоденно - переглянути
6841 Пологи Запоріжжя 04.01 2 хв  04.03 Курсує щоденно - переглянути
6844 Запоріжжя Пологи 11.58 2 хв  12.00 Курсує щоденно - переглянути
6849 Пологи Запоріжжя 16.06 2 хв  16.08 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Челюскін можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Челюскін