У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернігів-Північний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чернігів-Північний:

Актуальний розклад електричок по станції Чернігів-Північний містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Чернігів-Північний з такими станціями і населеними пунктами як Чернігів, Горностаївка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 27 хв до пункту призначення Горностаївка. Найближчі станції та зупинні пункти Халявин, Чернігів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Чернігів-Північний відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Горностаївка - Чернігів, Чернігів - Горностаївка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чернігів-Північний відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6892 Горностаївка Чернігів 07.22 1 хв  07.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6891 Чернігів Горностаївка 08.26 1 хв  08.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
6894 Горностаївка Чернігів 16.39 6 хв  16.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6893 Чернігів Горностаївка 21.26 1 хв  21.27 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Чернігів-Північний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Чернігів-Північний