У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Четове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Четове:

Актуальний розклад електричок по станції Четове містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Четове з такими станціями і населеними пунктами як Батьово, Тересва. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 11 г 13 хв до пункту призначення Тересва. Найближчі станції та зупинні пункти Вилок, Добросілля. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Четове відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Батьово - Тересва, Королеве - Батьово. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Четове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6577 Королеве Батьово 07.11 1 хв  07.12 Курсує щоденно - переглянути
6578 Батьово Тересва 11.12 1 хв  11.13 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Четове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Четове