У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чевель
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чевель:

Актуальний розклад електричок по станції Чевель містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Чевель з такими станціями і населеними пунктами як Ковель, Заболоття. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 26 хв до пункту призначення Заболоття. Найближчі станції та зупинні пункти Кримне, Вижва. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Чевель відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Заболоття - Ковель, Ковель - Заболоття. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чевель відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6314 Заболоття Ковель 06.23 1 хв  06.24 Курсує щоденно - переглянути
6311 Ковель Заболоття 09.30 1 хв  09.31 Курсує щоденно - переглянути
6312 Заболоття Ковель 16.56 1 хв  16.57 Курсує щоденно - переглянути
6313 Ковель Заболоття 21.25 1 хв  21.26 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Чевель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Чевель