У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чорнобаївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чорнобаївка:

Актуальний розклад електричок по станції Чорнобаївка містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Чорнобаївка з такими станціями і населеними пунктами як Херсон, Миколаїв Вантажний, Апостолове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 48 хв до пункту призначення Миколаїв Вантажний. Найближчі станції та зупинні пункти Чеховичі, Херсон. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Чорнобаївка відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Херсон - Миколаїв Вантажний, Миколаїв Вантажний - Херсон. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чорнобаївка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6572 Миколаїв Херсон 07.30 5 хв  07.35 Курсує щоденно - переглянути
6571 Херсон Миколаїв 08.45 2 хв  08.47 Курсує щоденно - переглянути
6722 Миколаїв Апостолове 17.01 2 хв  17.03 Курсує щоденно - переглянути
6576 Миколаїв Херсон 18.51 15 хв  19.06 Курсує щоденно - переглянути
6575 Херсон Миколаїв 20.42 6 хв  20.48 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Чорнобаївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Чорнобаївка