З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чорнобаївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чорнобаївка:

Актуальний розклад електричок по станції Чорнобаївка містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Чорнобаївка з такими станціями і населеними пунктами як Херсон, Миколаїв Вантажний, Апостолове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 41 хв до пункту призначення Миколаїв Вантажний. Найближчі станції та зупинні пункти Чеховичі, Херсон, Петрівське. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Чорнобаївка відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Миколаїв Вантажний - Херсон, Херсон - Миколаїв Вантажний, Апостолове - Миколаїв Вантажний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чорнобаївка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6572 Миколаїв Херсон 07.29 2 хв  07.31 Курсує щоденно - переглянути
6721 Апостолове Миколаїв 08.05 1 хв  08.06 Курсує щоденно - переглянути
6571 Херсон Миколаїв 09.08 2 хв  09.10 Курсує щоденно - переглянути
6722 Миколаїв Апостолове 16.38 1 хв  16.39 Курсує щоденно - переглянути
6576 Миколаїв Херсон 19.06 10 хв  19.16 Курсує щоденно - переглянути
6575 Херсон Миколаїв 20.39 2 хв  20.41 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Чорнобаївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Чорнобаївка