У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Демурине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Демурине:

Актуальний розклад електричок по станції Демурине містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Демурине з такими станціями і населеними пунктами як Покровськ, Чаплине, Межова. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 43 хв до пункту призначення Межова. Найближчі станції та зупинні пункти Просяна, Межова, 337 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Демурине відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Покровськ - Чаплине, Чаплине - Покровськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Демурине відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6148 Чаплине Покровськ 06.33 1 хв  06.34 Курсує щоденно - переглянути
6145 Покровськ Чаплине 10.07 1 хв  10.08 Курсує щоденно - переглянути
6130 Дніпро Межова 23.41 2 хв  23.43 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Демурине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Демурине