З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Депо,Мелітополь
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Депо:

Актуальний розклад електричок по станції Депо містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Депо з такими станціями і населеними пунктами як Запоріжжя-2, Запоріжжя Ліве, Мелітополь. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 52 хв до пункту призначення Мелітополь. Найближчі станції та зупинні пункти Мелітополь, Обільна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Депо відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Мелітополь - Запоріжжя Ліве, Мелітополь - Запоріжжя-2, Канцерівка - Мелітополь. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Депо відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6510 Мелітополь Запоріжжя 04.12 1 хв  04.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
6510* Мелітополь Запоріжжя 04.19 1 хв  04.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6508-6507 Канцерівка Мелітополь 10.55 1 хв  10.56 Курсує щоденно - переглянути
6516 Мелітополь Запоріжжя 11.20 1 хв  11.21 Курсує щоденно - переглянути
6910-6908 Новоолексіївка Запоріжжя 17.00 1 хв  17.01 Курсує щоденно - переглянути
6521 Запоріжжя Мелітополь 20.51 1 хв  20.52 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Депо можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Депо,Мелітополь