У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Депо,Запоріжжя
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Депо:

Актуальний розклад електричок по станції Депо містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Депо з такими станціями і населеними пунктами як Запоріжжя Ліве, Запоріжжя-2, Пришиб. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 57 хв до пункту призначення Пришиб. Найближчі станції та зупинні пункти Балабине, Запоріжжя-1. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Депо відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Мелітополь - Запоріжжя-2, Мелітополь - Запоріжжя Ліве. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Депо відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6510 Мелітополь Запоріжжя 07.06 1 хв  07.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6510 Мелітополь Запоріжжя 07.06 1 хв  07.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6527 Запоріжжя Пришиб 20.56 1 хв  20.57 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Депо можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Депо,Запоріжжя