У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро-Лоцманська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дніпро-Лоцманська:

Актуальний розклад електричок по станції Дніпро-Лоцманська містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Дніпро-Лоцманська з такими станціями і населеними пунктами як Апостолове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 25 хв до пункту призначення Апостолове. Найближчі станції та зупинні пункти Тунельна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Дніпро-Лоцманська відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Апостолове - Дніпро-Лоцманська, Дніпро-Лоцманська - Апостолове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дніпро-Лоцманська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6405 Дніпро Апостолове 08.21 Курсує щоденно - переглянути
6408 Апостолове Дніпро 19.04 Курсує щоденно - переглянути
6409 Дніпро Апостолове 20.25 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Дніпро-Лоцманська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дніпро-Лоцманська