У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпровська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дніпровська:

Актуальний розклад електричок по станції Дніпровська містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Дніпровська з такими станціями і населеними пунктами як Херсон, Вадим. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 49 хв до пункту призначення Вадим. Найближчі станції та зупинні пункти Пойма, Антонівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Дніпровська відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Вадим - Херсон, Херсон - Вадим. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дніпровська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6578 Вадим Херсон 06.48 2 хв  06.50 Курсує щоденно - переглянути
6573 Херсон Вадим 08.52 2 хв  08.54 Курсує щоденно - переглянути
6574 Вадим Херсон 18.35 2 хв  18.37 Курсує щоденно - переглянути
6577 Херсон Вадим 20.47 2 хв  20.49 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Дніпровська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дніпровська