У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дружба,Херсонська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дружба:

Актуальний розклад електричок по станції Дружба містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Дружба з такими станціями і населеними пунктами як Апостолове, Херсон. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 40 хв до пункту призначення Херсон. Найближчі станції та зупинні пункти Галаганівка, Снігурівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Дружба відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Апостолове - Херсон. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дружба відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6702 Херсон Апостолове 09.48 1 хв  09.49 Курсує щоденно - переглянути
6701 Апостолове Херсон 16.39 1 хв  16.40 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Дружба можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дружба,Херсонська обл.