У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дубки,Дніпропетровська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дубки:

Актуальний розклад електричок по станції Дубки містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Дубки з такими станціями і населеними пунктами як Миколаїв Вантажний, Апостолове, Херсон. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 07 хв до пункту призначення Апостолове. Найближчі станції та зупинні пункти Апостолове, Високопілля. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Дубки відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Миколаїв Вантажний - Апостолове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дубки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6721 Апостолове Миколаїв 03.14 2 хв  03.16 Курсує щоденно - переглянути
6702 Херсон Апостолове 12.49 7 хв  12.56 Курсує щоденно - переглянути
6701 Апостолове Херсон 14.14 2 хв  14.16 Курсує щоденно - переглянути
6722 Миколаїв Апостолове 21.05 2 хв  21.07 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Дубки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дубки,Дніпропетровська обл.