У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дубове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дубове:

Актуальний розклад електричок по станції Дубове містить всього 13 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Дубове з такими станціями і населеними пунктами як Костянтинівка, Харків-Пас., Близнюки, Красний Лиман, Лозова. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 46 хв до пункту призначення Лозова. Найближчі станції та зупинні пункти Близнюки, Гаврилівка, 950 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Дубове відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Святогірськ - Близнюки, Слов'янськ - Харків-Пас., Дубове - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дубове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6251 Лозова Костянтинівка 03.48 1 хв  03.49 Курсує щоденно - переглянути
6503 Харків Дубове 07.39 Курсує щоденно - переглянути
7032-7034 Слов'янськ Харків 07.39 1 хв  07.40 Курсує щоденно - переглянути
6516 Дубове Харків 08.20 Курсує щоденно - переглянути
6231-6232 Святогірськ Близнюки 09.56 1 хв  09.57 Курсує щоденно - переглянути
6233-6234 Близнюки Красний Лиман 10.46 1 хв  10.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6072 Скотовата Лозова 13.43 1 хв  13.44 Курсує щоденно - переглянути
6257 Лозова Слов'янськ 13.49 1 хв  13.50 Курсує щоденно - переглянути
6517 Харків Дубове 15.34 Курсує щоденно - переглянути
6528 Дубове Харків 16.40 Курсує щоденно - переглянути
6855-6865 Харків Гаврилівка 20.53 1 хв  20.54 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Слов'янськ 21.43 1 хв  21.44 Курсує щоденно - переглянути
6244 Фенольна Лозова 22.45 1 хв  22.46 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Дубове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дубове