У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дубове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дубове:

Актуальний розклад електричок по станції Дубове містить всього 9 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Дубове з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Слов'янськ, Лозова, Гаврилівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 55 хв до пункту призначення Лозова. Найближчі станції та зупинні пункти Близнюки, Бурбулатівська, Пригоже, Гаврилівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Дубове відправляються або прибувають днем - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Гаврилівка, Харків-Пас. - Слов'янськ, Гаврилівка - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дубове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6852 Дубове Харків 06.15 Курсує щоденно - переглянути
6805 Лозова Слов'янськ 06.27 1 хв  06.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
6812 Краматорськ Лозова 09.48 1 хв  09.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6812 Краматорськ Харків 09.48 1 хв  09.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6513 Харків Гаврилівка 13.11 1 хв  13.12 Курсує щоденно - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 14.55 1 хв  14.56 Курсує щоденно - переглянути
6813 Лозова Слов'янськ 16.43 1 хв  16.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6813 Харків Слов'янськ 16.43 1 хв  16.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6806 Слов'янськ Лозова 16.54 1 хв  16.55 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Дубове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дубове