У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дубове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дубове:

Актуальний розклад електричок по станції Дубове містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Дубове з такими станціями і населеними пунктами як Слов'янськ, Харків-Пас., Лозова, Гаврилівка, Верхівцеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 27 хв до пункту призначення Лозова. Найближчі станції та зупинні пункти Бурбулатівська, Пригоже. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Дубове відправляються або прибувають днем - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Слов'янськ - Харків-Пас., Краматорськ - Верхівцеве, Харків-Пас. - Краматорськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дубове відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Дубове - Харків від 90.00 грн. (208.8 км)

  • Дубове - Дніпро від 60.00 грн. (160.9 км)

  • Дубове - Краматорськ від 30.00 грн. (85.1 км)

  • Дубове - Лозова від 19.00 грн. (29.4 км)

  • Дубове - Слов'янськ від 27.00 грн. (70.9 км)

  • Дубове - Верхівцеве від 90.00 грн. (224.2 км)

  • Дубове - Кам'янське від 80.00 грн. (193.4 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6809 Лозова Слов'янськ 05.48 1 хв  05.49 Курсує щоденно - переглянути
6852 Дубове Харків 06.05 Курсує щоденно - переглянути
6812-6822 Краматорськ Харків 09.36 1 хв  09.37 Курсує щоденно - переглянути
6825-6815 Харків Слов'янськ 10.17 1 хв  10.18 Курсує щоденно - переглянути
6802* Слов'янськ Лозова 11.49 1 хв  11.50 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Гаврилівка 13.11 1 хв  13.12 Курсує щоденно - переглянути
6803 Лозова Слов'янськ 14.14 1 хв  14.15 Курсує щоденно - переглянути
7008-7007* Краматорськ Верхівцеве 14.39 1 хв  14.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 14.55 1 хв  14.56 Курсує щоденно - переглянути
6823-6813 Харків Краматорськ 16.57 1 хв  16.58 Курсує щоденно - переглянути
6816-6826 Слов'янськ Харків 17.47 1 хв  17.48 Курсує щоденно - переглянути
6808 Слов'янськ Лозова 19.26 1 хв  19.27 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Дубове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дубове