У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дубов'язівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дубов'язівка:

Актуальний розклад електричок по станції Дубов'язівка містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Дубов'язівка з такими станціями і населеними пунктами як Бахмач-Пас., Ворожба-Пас., Конотоп, Фастів-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 14 хв до пункту призначення Ворожба-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти В'язове, Джигаївка, Дубинка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Дубов'язівка відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ворожба-Пас. - Конотоп, Ворожба-Пас. - Бахмач-Пас., Бахмач-Пас. - Ворожба-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дубов'язівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6301 Ворожба Бахмач 06.41 1 хв  06.42 Курсує щоденно - переглянути
6302 Бахмач Ворожба 09.08 1 хв  09.09 Курсує щоденно - переглянути
6303 Ворожба Конотоп 12.36 1 хв  12.37 Курсує щоденно - переглянути
888 Київ Ворожба 14.01 1 хв  14.02 Курсує щоденно - переглянути
887 Ворожба Фастів 18.39 1 хв  18.40 Курсує щоденно - переглянути
6306 Бахмач Ворожба 21.13 1 хв  21.14 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Дубов'язівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дубов'язівка

Від станції Дубов'язівка можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Дубов'язівка