У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дубинка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дубинка:

Актуальний розклад електричок по станції Дубинка містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Дубинка з такими станціями і населеними пунктами як Бахмач-Пас., Ворожба-Пас., Конотоп, Фастів-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 22 хв до пункту призначення Ворожба-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Зафатівка, В'язове, Дубов'язівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Дубинка відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Бахмач-Пас. - Ворожба-Пас., Ворожба-Пас. - Конотоп, Ворожба-Пас. - Бахмач-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дубинка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6301 Ворожба Бахмач 06.32 1 хв  06.33 Курсує щоденно - переглянути
6302 Бахмач Ворожба 09.16 1 хв  09.17 Курсує щоденно - переглянути
6303 Ворожба Конотоп 12.27 1 хв  12.28 Курсує щоденно - переглянути
888 Київ Ворожба 14.10 1 хв  14.11 Курсує щоденно - переглянути
887 Ворожба Фастів 18.30 1 хв  18.31 Курсує щоденно - переглянути
6306 Бахмач Ворожба 21.21 1 хв  21.22 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Дубинка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дубинка

Від станції Дубинка можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Дубинка