У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дубинка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дубинка:

Актуальний розклад електричок по станції Дубинка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Дубинка з такими станціями і населеними пунктами як Конотоп, Ворожба-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 18 хв до пункту призначення Ворожба-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Зафатівка, В'язове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Дубинка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Конотоп - Ворожба-Пас., Ворожба-Пас. - Конотоп. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дубинка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6301 Ворожба Конотоп 06.25 1 хв  06.26 Курсує щоденно - переглянути
6304 Конотоп Ворожба 10.37 1 хв  10.38 Курсує щоденно - переглянути
6303 Ворожба Конотоп 14.05 1 хв  14.06 Курсує щоденно - переглянути
6306 Конотоп Ворожба 19.17 1 хв  19.18 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Дубинка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дубинка