У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дворічна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дворічна:

Актуальний розклад електричок по станції Дворічна містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Дворічна з такими станціями і населеними пунктами як Куп'янськ-Вузловий, Тополі. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 17 хв до пункту призначення Тополі. Найближчі станції та зупинні пункти Гряниківка, Мовчанове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Дворічна відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Куп'янськ-Вузловий - Тополі, Тополі - Куп'янськ-Вузловий. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дворічна відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6625 Тополі Куп'янськ 05.46 1 хв  05.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6628 Куп'янськ Тополі 09.19 1 хв  09.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6632 Куп'янськ Тополі 17.46 1 хв  17.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6631 Тополі Куп'янськ 18.45 1 хв  18.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6634 Куп'янськ Тополі 21.16 1 хв  21.17 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Дворічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дворічна