У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дзвиняч
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дзвиняч:

Актуальний розклад електричок по станції Дзвиняч містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Дзвиняч з такими станціями і населеними пунктами як Тернопіль-Пас., Заліщики. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 24 хв до пункту призначення Заліщики. Найближчі станції та зупинні пункти Заліщики, Торське. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Дзвиняч відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тернопіль-Пас. - Заліщики. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дзвиняч відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6270 Заліщики Тернопіль 03.08 1 хв  03.09 Курсує щоденно - переглянути
6277 Тернопіль Заліщики 23.23 1 хв  23.24 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Дзвиняч можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дзвиняч