З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дзинілор
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Дзинілор:

Розклад поїздів по станції Дзинілор включає в себе 2 поїздів за такими напрямками як Ізмаїл, Київ-Пас., в сумі зі станції Дзинілор можна виїхати за 2 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ізмаїл - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 10 г 18 хв і прибуває в пункт призначення о 11 г 17 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 0 г 59 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Дзинілор.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Дзинілор, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
145К Київ Ізмаїл 10.16 2 хв  10.18 Курсує щоденно - переглянути
146Ш Ізмаїл Київ 19.11 2 хв  19.13 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Дзинілор можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дзинілор