У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Експрес
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Експрес:

Актуальний розклад електричок по станції Експрес містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Експрес з такими станціями і населеними пунктами як Херсон, Вадим. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 13 хв до пункту призначення Вадим. Найближчі станції та зупинні пункти Раденське, Олешки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Експрес відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Вадим - Херсон, Херсон - Вадим. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Експрес відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6578 Вадим Херсон 06.23 2 хв  06.25 Курсує щоденно - переглянути
6573 Херсон Вадим 09.16 2 хв  09.18 Курсує щоденно - переглянути
6574 Вадим Херсон 18.10 2 хв  18.12 Курсує щоденно - переглянути
6577 Херсон Вадим 21.11 2 хв  21.13 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Експрес можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Експрес