У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Електромаш
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Електромаш:

Актуальний розклад електричок по станції Електромаш містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Електромаш з такими станціями і населеними пунктами як Миколаїв Вантажний, Нововесела, Херсон, Каховка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 11 хв до пункту призначення Каховка. Найближчі станції та зупинні пункти Каховка, Козацька. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Електромаш відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Миколаїв Вантажний - Каховка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Електромаш відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6321 Каховка Миколаїв 03.24 2 хв  03.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6772 Херсон Нововесела 08.57 2 хв  08.59 Курсує щоденно - переглянути
6771 Нововесела Херсон 16.55 2 хв  16.57 Курсує щоденно - переглянути
6322* Миколаїв Каховка 21.09 2 хв  21.11 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Електромаш можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Електромаш