З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Фенольна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Фенольна:

Актуальний розклад електричок по станції Фенольна містить всього 10 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Фенольна з такими станціями і населеними пунктами як Красний Лиман, Ізюм, Скотовата, Близнюки, Святогірськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 00 хв до пункту призначення Близнюки. Найближчі станції та зупинні пункти Кривий Торець, Петруньки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Фенольна відправляються або прибувають днем - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Фенольна - Святогірськ, Скотовата - Близнюки, Курдюмівка - Фенольна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Фенольна відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Фенольна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Фенольна