У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Форпостна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Форпостна:

Актуальний розклад електричок по станції Форпостна містить всього 11 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Форпостна з такими станціями і населеними пунктами як Святогірськ, Костянтинівка, Харків-Пас., Ізюм, Скотовата. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 43 хв до пункту призначення Святогірськ. Найближчі станції та зупинні пункти Красний Лиман, Святогірськ. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Форпостна відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Красний Лиман - Святогірськ, Фенольна - Ізюм, Святогірськ - Костянтинівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Форпостна відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6218 Красний Лиман Святогірськ 05.32 1 хв  05.33 Курсує щоденно - переглянути
6231 Святогірськ Костянтинівка 06.34 1 хв  06.35 Курсує щоденно - переглянути
7088 Костянтинівка Харків 07.47 1 хв  07.48 Курсує щоденно - переглянути
6002 Фенольна Ізюм 09.17 1 хв  09.18 Курсує щоденно - переглянути
6003 Ізюм Скотовата 11.36 1 хв  11.37 Курсує щоденно - переглянути
6236 Скотовата Ізюм 13.02 1 хв  13.03 Курсує щоденно - переглянути
6249 Ізюм Фенольна 17.04 1 хв  17.05 Курсує щоденно - переглянути
6226 Красний Лиман Святогірськ 17.42 1 хв  17.43 Курсує щоденно - переглянути
7087 Харків Костянтинівка 18.56 1 хв  18.57 Курсує щоденно - переглянути
6225 Святогірськ Фенольна 19.12 1 хв  19.13 Курсує щоденно - переглянути
6004 Скотовата Святогірськ 20.42 1 хв  20.43 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Форпостна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Форпостна