З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Форпостна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Форпостна:

Актуальний розклад електричок по станції Форпостна містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Форпостна з такими станціями і населеними пунктами як Скотовата, Святогірськ, Краматорськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 23 хв до пункту призначення Святогірськ. Найближчі станції та зупинні пункти Святогірськ, Красний Лиман. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Форпостна відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Слов'янськ - Святогірськ, Святогірськ - Скотовата. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Форпостна відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6231 Святогірськ Скотовата 06.41 1 хв  06.42 Курсує щоденно - переглянути
6002 Слов'янськ Святогірськ 09.27 1 хв  09.28 Курсує щоденно - переглянути
6225 Святогірськ Краматорськ 18.57 1 хв  18.58 Курсує щоденно - переглянути
6210 Красний Лиман Святогірськ 21.22 1 хв  21.23 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Форпостна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Форпостна