З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Филонове
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Филонове:

Розклад поїздів по станції Филонове включає в себе 3 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Баку-Пас., в сумі зі станції Филонове можна виїхати за 2 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Баку-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 16 г 22 хв і прибуває в пункт призначення о 04 г 10 хв, час у дорозі при цьому становить 1 д 11 г 48 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Филонове.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Филонове, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
369Щ Баку Київ 11.28 2 хв  11.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
106П Дніпро Баку 16.19 3 хв  16.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
370К Київ Баку 16.19 3 хв  16.22 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Филонове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Филонове