У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гарбузівка,Сумська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гарбузівка:

Актуальний розклад електричок по станції Гарбузівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Гарбузівка з такими станціями і населеними пунктами як Лебединська, Суми, Ворожба-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 01 хв до пункту призначення Ворожба-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Стеблянки, Рябушки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Гарбузівка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лебединська - Суми, Ворожба-Пас. - Лебединська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гарбузівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6888 Ворожба Лебединська 07.23 1 хв  07.24 Курсує щоденно - переглянути
6887 Лебединська Суми 09.04 1 хв  09.05 Курсує щоденно - переглянути
6890 Суми Лебединська 17.14 1 хв  17.15 Курсує щоденно - переглянути
6889 Лебединська Ворожба 19.00 1 хв  19.01 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Гарбузівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гарбузівка,Сумська обл.