З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гарбузівка,Сумська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гарбузівка:

Актуальний розклад електричок по станції Гарбузівка містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Гарбузівка з такими станціями і населеними пунктами як Смородине, Лебединська, Суми. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 06 хв до пункту призначення Лебединська. Найближчі станції та зупинні пункти Рябушки, Стеблянки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Гарбузівка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лебединська - Суми, Смородине - Лебединська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гарбузівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6031 Лебединська Смородине 05.30 1 хв  05.31 Курсує щоденно - переглянути
6033-6034 Смородине Лебединська 10.01 1 хв  10.02 Курсує щоденно - переглянути
6035-6036* Лебединська Смородине 11.37 1 хв  11.38 Курсує щоденно - переглянути
6037 Смородине Лебединська 15.47 1 хв  15.48 Курсує щоденно - переглянути
6889* Лебединська Суми 17.21 1 хв  17.22 Курсує щоденно - переглянути
6890* Суми Лебединська 21.05 1 хв  21.06 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Гарбузівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гарбузівка,Сумська обл.