У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гаврилівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гаврилівка:

Актуальний розклад електричок по станції Гаврилівка містить всього 11 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Гаврилівка з такими станціями і населеними пунктами як Слов'янськ, Харків-Пас., Лозова, Верхівцеве, Краматорськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 11 хв до пункту призначення Лозова. Найближчі станції та зупинні пункти Пригоже, Григорівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Гаврилівка відправляються або прибувають днем - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Краматорськ - Верхівцеве, Харків-Пас. - Гаврилівка, Слов'янськ - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гаврилівка відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Гаврилівка - Харків від 90.00 грн. (218.3 км)

  • Гаврилівка - Дніпро від 60.00 грн. (170.2 км)

  • Гаврилівка - Краматорськ від 29.00 грн. (75.6 км)

  • Гаврилівка - Лозова від 21.00 грн. (38.9 км)

  • Гаврилівка - Слов'янськ від 27.00 грн. (61.4 км)

  • Гаврилівка - Кам'янське від 80.00 грн. (199.0 км)

  • Гаврилівка - Верхівцеве від 90.00 грн. (233.5 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6809 Лозова Слов'янськ 06.02 1 хв  06.03 Курсує щоденно - переглянути
6812-6822 Краматорськ Харків 09.21 1 хв  09.22 Курсує щоденно - переглянути
6825-6815 Харків Слов'янськ 10.31 1 хв  10.32 Курсує щоденно - переглянути
6802 Слов'янськ Лозова 11.33 1 хв  11.34 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Гаврилівка 13.24 Курсує щоденно - переглянути
7008-7007 Краматорськ Верхівцеве 14.26 1 хв  14.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
6803 Лозова Слов'янськ 14.29 1 хв  14.30 Курсує щоденно - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 14.40 Курсує щоденно - переглянути
6823-6813* Харків Краматорськ 17.09 1 хв  17.10 Курсує щоденно - переглянути
6816-6826 Слов'янськ Харків 17.32 1 хв  17.33 Курсує щоденно - переглянути
6808 Слов'янськ Лозова 19.10 1 хв  19.11 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Гаврилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гаврилівка