У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гаврилівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гаврилівка:

Актуальний розклад електричок по станції Гаврилівка містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Гаврилівка з такими станціями і населеними пунктами як Бантишеве, Харків-Пас., Лозова, Біляївка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 56 хв до пункту призначення Біляївка. Найближчі станції та зупинні пункти Дубове, Язикове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Гаврилівка відправляються або прибувають днем - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гаврилівка - Біляївка, Бантишеве - Лозова, Гаврилівка - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гаврилівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6801* Лозова Бантишеве 08.31 2 хв  08.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6513 Харків Гаврилівка 13.24 Курсує щоденно - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 14.38 Курсує щоденно - переглянути
6802* Бантишеве Лозова 17.09 2 хв  17.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
6853 Харків Гаврилівка 17.26 Курсує щоденно - переглянути
6856 Гаврилівка Біляївка 17.56 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Гаврилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гаврилівка