З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гаврилівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гаврилівка:

Актуальний розклад електричок по станції Гаврилівка містить всього 7 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Гаврилівка з такими станціями і населеними пунктами як Скотовата, Лозова, Костянтинівка, Близнюки, Красний Лиман. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 51 хв до пункту призначення Близнюки. Найближчі станції та зупинні пункти Дубове, Язикове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Гаврилівка відправляються або прибувають ввечері - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Близнюки - Красний Лиман, Скотовата - Близнюки, Харків-Пас. - Гаврилівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гаврилівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6251 Близнюки Скотовата 03.53 1 хв  03.54 Курсує щоденно - переглянути
6231* Святогірськ Лозова 09.47 1 хв  09.48 Курсує щоденно - переглянути
6331-6332-* Покровськ Костянтинівка 13.09 1 хв  13.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6072 Скотовата Близнюки 18.33 1 хв  18.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6219 Близнюки Красний Лиман 20.03 1 хв  20.04 Курсує щоденно - переглянути
6244 Скотовата Близнюки 21.50 1 хв  21.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6525 Харків Гаврилівка 21.58 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Гаврилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гаврилівка