У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гаврилівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гаврилівка:

Актуальний розклад електричок по станції Гаврилівка містить всього 13 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Гаврилівка з такими станціями і населеними пунктами як Костянтинівка, Харків-Пас., Близнюки, Красний Лиман, Краматорськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 30 хв до пункту призначення Лозова. Найближчі станції та зупинні пункти Дубове, Язикове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Гаврилівка відправляються або прибувають днем - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Скотовата - Лозова, Краматорськ - Харків-Пас., Гаврилівка - Красний Лиман. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гаврилівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6251 Лозова Костянтинівка 04.01 1 хв  04.02 Курсує щоденно - переглянути
7032-7034 Слов'янськ Харків 07.37 1 хв  07.38 Курсує щоденно - переглянути
6232 Костянтинівка Близнюки 09.52 1 хв  09.53 Курсує щоденно - переглянути
6233-6234* Близнюки Красний Лиман 11.15 1 хв  11.16 Курсує щоденно - переглянути
6289-6293* Харків Краматорськ 13.19 1 хв  13.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6072* Скотовата Лозова 14.02 1 хв  14.03 Курсує щоденно - переглянути
6257* Лозова Слов'янськ 14.03 1 хв  14.04 Курсує щоденно - переглянути
6292-6290* Краматорськ Харків 16.50 1 хв  16.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6016 Фенольна Гаврилівка 18.33 Курсує щоденно - переглянути
6007-6008 Гаврилівка Красний Лиман 18.53 Курсує щоденно - переглянути
6855-6865 Харків Гаврилівка 21.06 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Слов'янськ 21.55 1 хв  21.56 Курсує щоденно - переглянути
6244 Фенольна Лозова 22.29 1 хв  22.30 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Гаврилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гаврилівка