У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Генічеськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Генічеськ:

Актуальний розклад електричок по станції Генічеськ містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Генічеськ з такими станціями і населеними пунктами як Сиваш. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 12 г 26 хв до пункту призначення Сиваш. Найближчі станції та зупинні пункти Новоолексіївка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Генічеськ відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Генічеськ - Сиваш, Сиваш - Генічеськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Генічеськ відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6906-6905 Сиваш Генічеськ 11.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6926-6925 Генічеськ Сиваш 12.26 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Генічеськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Генічеськ