З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Главані
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Главані:

Розклад поїздів по станції Главані включає в себе 2 поїздів за такими напрямками як Ізмаїл, Київ-Пас., в сумі зі станції Главані можна виїхати за 2 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ізмаїл - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 09 г 49 хв і прибуває в пункт призначення о 11 г 17 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 1 г 28 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Главані.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Главані, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
145К Київ Ізмаїл 09.47 2 хв  09.49 Курсує щоденно - переглянути
146Ш Ізмаїл Київ 19.41 2 хв  19.43 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Главані можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Главані