У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Глушківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Глушківка:

Актуальний розклад електричок по станції Глушківка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Глушківка з такими станціями і населеними пунктами як Куп'янськ-Вузловий, Святогірськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 59 хв до пункту призначення Святогірськ. Найближчі станції та зупинні пункти Скоросний, 8 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Глушківка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Святогірськ - Куп'янськ-Вузловий, Куп'янськ-Вузловий - Святогірськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Глушківка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6482 Святогірськ Куп'янськ 06.13 1 хв  06.14 Курсує щоденно - переглянути
6481 Куп'янськ Святогірськ 08.56 1 хв  08.57 Курсує щоденно - переглянути
6486 Святогірськ Куп'янськ 18.44 1 хв  18.45 Курсує щоденно - переглянути
6487 Куп'янськ Святогірськ 20.58 1 хв  20.59 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Глушківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Глушківка