У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Глиняна,Кіровоградська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Глиняна:

Актуальний розклад електричок по станції Глиняна містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Глиняна з такими станціями і населеними пунктами як Подільськ-Жм., Помічна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 58 хв до пункту призначення Помічна. Найближчі станції та зупинні пункти Бешкетове, Шайтарове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Глиняна відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Помічна - Подільськ-Жм., Подільськ-Жм. - Помічна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Глиняна відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6603 Помічна Подільськ 06.49 1 хв  06.50 Курсує щоденно - переглянути
6602 Подільськ Помічна 11.34 1 хв  11.35 Курсує щоденно - переглянути
6601 Помічна Подільськ 14.22 2 хв  14.24 Курсує щоденно - переглянути
6604 Подільськ Помічна 19.57 1 хв  19.58 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Глиняна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Глиняна,Кіровоградська обл.