У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Голубичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Голубичі:

Актуальний розклад електричок по станції Голубичі містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Голубичі з такими станціями і населеними пунктами як Чернігів, Горностаївка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 10 хв до пункту призначення Горностаївка. Найближчі станції та зупинні пункти Глинянка, 76 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Голубичі відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Чернігів - Горностаївка, Горностаївка - Чернігів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Голубичі відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6892 Горностаївка Чернігів 06.44 1 хв  06.45 Курсує щоденно - переглянути
6891 Чернігів Горностаївка 09.06 6 хв  09.12 Курсує щоденно - переглянути
6894 Горностаївка Чернігів 16.01 1 хв  16.02 Курсує щоденно - переглянути
6893 Чернігів Горностаївка 22.09 1 хв  22.10 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Голубичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Голубичі