З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Городок,Одеська обл.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Городок:

Розклад поїздів по станції Городок включає в себе 3 поїздів за такими напрямками як Березине, Арциз, в сумі зі станції Городок можна виїхати за 2 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Березине - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 10 г 40 хв і прибуває в пункт призначення о 11 г 32 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 0 г 52 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Городок.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Городок, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
145К Київ Березине 10.38 2 хв  10.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
687О Арциз Березине 10.38 2 хв  10.40 Курсує щоденно - переглянути
688Ш Березине Арциз 18.50 2 хв  18.52 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Городок можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Городок,Одеська обл.