У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гряниківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гряниківка:

Актуальний розклад електричок по станції Гряниківка містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Гряниківка з такими станціями і населеними пунктами як Куп'янськ-Вузловий, Тополі. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 26 хв до пункту призначення Тополі. Найближчі станції та зупинні пункти Нежданівська, Дворічна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Гряниківка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Куп'янськ-Вузловий - Тополі, Тополі - Куп'янськ-Вузловий. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гряниківка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6625 Тополі Куп'янськ 05.38 1 хв  05.39 Курсує щоденно - переглянути
6628 Куп'янськ Тополі 09.28 1 хв  09.29 Курсує щоденно - переглянути
6632 Куп'янськ Тополі 17.53 1 хв  17.54 Курсує щоденно - переглянути
6631 Тополі Куп'янськ 18.37 1 хв  18.38 Курсує щоденно - переглянути
6634 Куп'янськ Тополі 21.25 1 хв  21.26 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Гряниківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гряниківка