У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гродівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гродівка:

Актуальний розклад електричок по станції Гродівка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Гродівка з такими станціями і населеними пунктами як Чаплине. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 08 г 25 хв до пункту призначення Чаплине. Найближчі станції та зупинні пункти Покровськ. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Гродівка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гродівка - Чаплине, Чаплине - Гродівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гродівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6148 Чаплине Гродівка 08.08 Курсує щоденно - переглянути
6145* Гродівка Чаплине 08.25 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Гродівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гродівка