У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гродно
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Гродно:

Розклад поїздів по станції Гродно включає в себе 1 поїздів за такими напрямками як Одеса-Головна, в сумі зі станції Гродно можна виїхати за 1 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Одеса-Головна - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 23 г 55 хв і прибуває в пункт призначення о 12 г 16 хв, час у дорозі при цьому становить 1 д 12 г 21 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Гродно.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Гродно, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
628Б Гродно Одеса 23.55 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Гродно можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гродно


Warning: max(): Array must contain at least one element in /var/www/fastuser/data/www/poizdato.net/library/Poezdato/Statistics/Station.php on line 296