У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Грузьке
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Грузьке:

Актуальний розклад електричок по станції Грузьке містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Грузьке з такими станціями і населеними пунктами як Бахмач-Пас., Ворожба-Пас., Конотоп, Фастів-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 30 хв до пункту призначення Ворожба-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Путійська, Зафатівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Грузьке відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ворожба-Пас. - Бахмач-Пас., Ворожба-Пас. - Конотоп, Бахмач-Пас. - Ворожба-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Грузьке відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6301 Ворожба Бахмач 06.24 1 хв  06.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6302 Бахмач Ворожба 09.24 1 хв  09.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6303 Ворожба Конотоп 12.19 1 хв  12.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
888Л Київ Ворожба 14.18 1 хв  14.19 Курсує щоденно - переглянути
887 Ворожба Фастів 18.22 1 хв  18.23 Курсує щоденно - переглянути
6306 Бахмач Ворожба 21.29 1 хв  21.30 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Грузьке можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Грузьке

Від станції Грузьке можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Грузьке