З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Грибова Рудня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Грибова Рудня:

Актуальний розклад електричок по станції Грибова Рудня містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Грибова Рудня з такими станціями і населеними пунктами як Чернігів, Горностаївка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 53 хв до пункту призначення Горностаївка. Найближчі станції та зупинні пункти Мала Строївка, Олешня. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Грибова Рудня відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Горностаївка - Чернігів, Чернігів - Горностаївка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Грибова Рудня відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6892 Горностаївка Чернігів 06.15 1 хв  06.16 Курсує щоденно - переглянути
6891 Чернігів Горностаївка 09.43 7 хв  09.50 Курсує щоденно - переглянути
6894 Горностаївка Чернігів 15.27 6 хв  15.33 Курсує щоденно - переглянути
6893 Чернігів Горностаївка 22.52 1 хв  22.53 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Грибова Рудня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Грибова Рудня