У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Губиниха
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Губиниха:

Актуальний розклад електричок по станції Губиниха містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Губиниха з такими станціями і населеними пунктами як Дніпро-Головний, Красноград. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 17 хв до пункту призначення Красноград. Найближчі станції та зупинні пункти Кільчень, 159 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Губиниха відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дніпро-Головний - Красноград, Красноград - Дніпро-Головний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Губиниха відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6171 Красноград Дніпро 05.09 2 хв  05.11 Курсує щоденно - переглянути
6172 Дніпро Красноград 11.16 2 хв  11.18 Курсує щоденно - переглянути
6173 Красноград Дніпро 17.28 2 хв  17.30 Курсує щоденно - переглянути
6174 Дніпро Красноград 22.15 2 хв  22.17 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Губиниха можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Губиниха