З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гудогай
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Гудогай:

Розклад поїздів по станції Гудогай включає в себе 2 поїздів за такими напрямками як Рига, Київ-Пас., в сумі зі станції Гудогай можна виїхати за 2 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Рига - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 46 хв і прибуває в пункт призначення о 09 г 06 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 6 г 20 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Гудогай.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Гудогай, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
031КО Київ Рига 02.06 40 хв  02.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
031РС Рига Київ 03.19 40 хв  03.59 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Гудогай можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гудогай