У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гусарівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гусарівка:

Актуальний розклад електричок по станції Гусарівка містить всього 8 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Гусарівка з такими станціями і населеними пунктами як Краматорськ, Харків-Пас., Лозова, Слов'янськ, Гаврилівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 21 хв до пункту призначення Слов'янськ. Найближчі станції та зупинні пункти Барвенкове, Бантишеве. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Гусарівка відправляються або прибувають ввечері - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гаврилівка - Красний Лиман, Скотовата - Лозова, Харків-Пас. - Слов'янськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гусарівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6251 Лозова Краматорськ 04.33 1 хв  04.34 Курсує щоденно - переглянути
7032-7034* Слов'янськ Харків 06.56 1 хв  06.57 Курсує щоденно - переглянути
6231 Святогірськ Лозова 09.08 1 хв  09.09 Курсує щоденно - переглянути
6257 Лозова Слов'янськ 13.55 1 хв  13.56 Курсує щоденно - переглянути
6016 Фенольна Гаврилівка 17.54 1 хв  17.55 Курсує щоденно - переглянути
6007 Гаврилівка Красний Лиман 19.32 1 хв  19.33 Курсує щоденно - переглянути
6244 Скотовата Лозова 21.09 1 хв  21.10 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Слов'янськ 22.20 1 хв  22.21 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Гусарівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гусарівка