У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гусарівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гусарівка:

Актуальний розклад електричок по станції Гусарівка містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Гусарівка з такими станціями і населеними пунктами як Костянтинівка, Харків-Пас., Близнюки, Красний Лиман, Лозова. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 28 хв до пункту призначення Слов'янськ. Найближчі станції та зупинні пункти Барвенкове, Бантишеве. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Гусарівка відправляються або прибувають днем - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Краматорськ - Харків-Пас., Скотовата - Лозова, Харків-Пас. - Краматорськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гусарівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6251 Лозова Костянтинівка 04.39 1 хв  04.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
7032-7034 Слов'янськ Харків 07.01 1 хв  07.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
6232* Костянтинівка Близнюки 09.15 1 хв  09.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6233-6234 Близнюки Красний Лиман 12.13 1 хв  12.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6072* Скотовата Лозова 13.23 1 хв  13.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6289-6293* Харків Краматорськ 13.51 1 хв  13.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6257* Лозова Слов'янськ 14.43 1 хв  14.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6292-6290* Краматорськ Харків 16.14 1 хв  16.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6016 Фенольна Гаврилівка 17.54 1 хв  17.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6007-6008 Гаврилівка Красний Лиман 19.32 1 хв  19.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6244 Фенольна Лозова 21.49 1 хв  21.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6525 Харків Слов'янськ 22.27 1 хв  22.28 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Гусарівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гусарівка