З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гусарівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гусарівка:

Актуальний розклад електричок по станції Гусарівка містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Гусарівка з такими станціями і населеними пунктами як Скотовата, Лозова, Красний Лиман, Близнюки. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 11 хв до пункту призначення Близнюки. Найближчі станції та зупинні пункти Барвенкове, Бантишеве. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Гусарівка відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Близнюки - Красний Лиман, Скотовата - Близнюки. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гусарівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6251 Близнюки Скотовата 04.33 1 хв  04.34 Курсує щоденно - переглянути
6231 Святогірськ Лозова 09.08 1 хв  09.09 Курсує щоденно - переглянути
6331-6332- Покровськ Красний Лиман 13.49 1 хв  13.50 Курсує щоденно - переглянути
6072 Скотовата Близнюки 17.54 1 хв  17.55 Курсує щоденно - переглянути
6007-6010 Близнюки Красний Лиман 20.43 1 хв  20.44 Курсує щоденно - переглянути
6244 Скотовата Близнюки 21.10 1 хв  21.11 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Гусарівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гусарівка