У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гусарка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гусарка:

Актуальний розклад електричок по станції Гусарка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Гусарка з такими станціями і населеними пунктами як Пологи, Комиш-Зоря. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 25 хв до пункту призначення Комиш-Зоря. Найближчі станції та зупинні пункти 300 Км, 295 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Гусарка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Комиш-Зоря - Пологи, Пологи - Комиш-Зоря. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гусарка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6859* Комиш-Зоря Пологи 06.32 2 хв  06.34 Курсує щоденно - переглянути
6856 Пологи Комиш-Зоря 09.19 2 хв  09.21 Курсує щоденно - переглянути
6857 Комиш-Зоря Пологи 13.30 2 хв  13.32 Курсує щоденно - переглянути
6860 Пологи Комиш-Зоря 21.23 2 хв  21.25 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Гусарка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гусарка