У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гиївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гиївка:

Актуальний розклад електричок по станції Гиївка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Гиївка з такими станціями і населеними пунктами як Мерефа, Люботин. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 08 г 02 хв до пункту призначення Люботин. Найближчі станції та зупинні пункти Люботин, 7 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Гиївка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Люботин - Мерефа, Мерефа - Люботин. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гиївка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6464* Люботин Мерефа 06.26 1 хв  06.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
6463 Мерефа Люботин 08.01 1 хв  08.02 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Гиївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гиївка