У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Інгулець
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Інгулець:

Актуальний розклад електричок по станції Інгулець містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Інгулець з такими станціями і населеними пунктами як Кривий Ріг-Головний. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 30 хв до пункту призначення Кривий Ріг-Головний. Найближчі станції та зупинні пункти 22 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Інгулець відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Інгулець - Кривий Ріг-Головний, Кривий Ріг-Головний - Інгулець. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Інгулець відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6451-6452* Кривий Ріг Інгулець 07.56 Курсує щоденно - переглянути
6453-6454* Інгулець Кривий Ріг 08.26 Курсує щоденно - переглянути
6455-6456* Кривий Ріг Інгулець 19.00 Курсує щоденно - переглянути
6457-6458* Інгулець Кривий Ріг 19.30 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Інгулець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Інгулець