У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Івано-Копине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Івано-Копине:

Актуальний розклад електричок по станції Івано-Копине містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Івано-Копине з такими станціями і населеними пунктами як Миколаїв Вантажний, Нововесела, Херсон, Каховка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 55 хв до пункту призначення Каховка. Найближчі станції та зупинні пункти Радгоспна, Снігурівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Івано-Копине відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Каховка - Миколаїв Вантажний, Херсон - Нововесела. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Івано-Копине відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6321 Каховка Миколаїв 04.35 2 хв  04.37 Курсує щоденно - переглянути
6772 Херсон Нововесела 07.06 2 хв  07.08 Курсує щоденно - переглянути
6771 Нововесела Херсон 17.24 2 хв  17.26 Курсує щоденно - переглянути
6322 Миколаїв Каховка 19.53 2 хв  19.55 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Івано-Копине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Івано-Копине