У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кабанне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Кабанне:

Розклад поїздів по станції Кабанне включає в себе 8 поїздів за такими напрямками як Лисичанськ, Ужгород, Хмельницький, Жмеринка-Пас., Одеса-Головна, в сумі зі станції Кабанне можна виїхати за 5 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Лисичанськ - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 12 хв і прибуває в пункт призначення о 04 г 15 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 1 г 3 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Кабанне.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Кабанне, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
045Л Ужгород Лисичанськ 03.10 2 хв  03.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 07.54 2 хв  07.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Лисичанськ 12.42 2 хв  12.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
132К Жмеринка Лисичанськ 12.42 2 хв  12.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Ш Одеса Лисичанськ 14.26 2 хв  14.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Лисичанськ Хмельницький 16.11 2 хв  16.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
132Д Лисичанськ Жмеринка 16.11 2 хв  16.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Д Лисичанськ Одеса 18.08 2 хв  18.10 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Кабанне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кабанне