У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кагамлицька
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кагамлицька:

Актуальний розклад електричок по станції Кагамлицька містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кагамлицька з такими станціями і населеними пунктами як Ромодан, Гадяч. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 08 г 35 хв до пункту призначення Гадяч. Найближчі станції та зупинні пункти Рокитне, 7 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кагамлицька відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Кременчук - Гадяч, Кременчук - Ромодан. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кагамлицька відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6683 Кременчук Ромодан 08.34 1 хв  08.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6683 Кременчук Гадяч 08.34 1 хв  08.35 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кагамлицька можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кагамлицька