У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Каховське Море
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Каховське Море:

Актуальний розклад електричок по станції Каховське Море містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Каховське Море з такими станціями і населеними пунктами як Запоріжжя-1, Енергодар. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 22 хв до пункту призначення Енергодар. Найближчі станції та зупинні пункти 2 Км, Ясна Поляна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Каховське Море відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Запоріжжя-1 - Енергодар. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Каховське Море відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6801-6802 Енергодар Запоріжжя 06.35 30 хв  07.05 Курсує щоденно - переглянути
6809-6810 Запоріжжя Енергодар 20.20 2 хв  20.22 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Каховське Море можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Каховське Море