З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Калініндорф
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Калініндорф:

Актуальний розклад електричок по станції Калініндорф містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Калініндорф з такими станціями і населеними пунктами як Миколаїв Вантажний, Апостолове, Херсон. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 07 хв до пункту призначення Апостолове. Найближчі станції та зупинні пункти Березнегувате, Новопавлівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Калініндорф відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Апостолове - Херсон, Миколаїв Вантажний - Апостолове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Калініндорф відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6721 Апостолове Миколаїв 05.40 2 хв  05.42 Курсує щоденно - переглянути
6702 Херсон Апостолове 10.51 2 хв  10.53 Курсує щоденно - переглянути
6701 Апостолове Херсон 16.08 5 хв  16.13 Курсує щоденно - переглянути
6722 Миколаїв Апостолове 18.51 16 хв  19.07 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Калініндорф можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Калініндорф